Kürtaj nasıl yapılır görüntüleri

İstanbul Bakırköy'de 2016 senesine aylar kala ve öncesindeki 25 sene boyunca hamilelik sonlandırma işlemlerini vakum kürtaj tekniği çerçevesinde gerçekleştiriyoruz, yöntemin en can alıcı özelliği rahim içi endometrium dokusunun hiç kazınmayıp sadece meşrubat pipeti kalınlığında ince bir tüp vasıtası ile iletilen negatif vakum basıncı uygulanıyor olmasıdır, o yüzden kürtaj nasıl yapılır görüntüleri arayan hastalara bu kısa tarifi yapmaktayım. Kelime anlamı kazımakta olsa artık günümüzde eski kürtaj videolarında gördüğünüz ürkütücü tablo artık güncel zamanda vakumlu kürtaj müdahalesinde yoktur.

Bu yazımızda kürtaj nasıl yapılır görüntülerini tartışmakla kalmayıp kürtaj nedir , ne değildir gibi gebelik sonlandırma konusunda metodolojik bilgiler, kürtajın nasıl yapıldığını video izlesene ve ayrıca kürtaj nasıl yapılıyor canlı izlemek isteyenleri, kürtaj videosu temsili görüntülerini, 2016 yılı için İstanbul'da kürtaj fiyatlarının kaç para olacağı hakkında fikirlerimizi, kürtaj sonrası kahverengi akıntının neden gelmiş olabileceği, kürtajdan sonra yeniden cinsel ilişkiye girmek için kaç gün beklenmesi gerektiği, kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılma imkanı olup olmadığı, kadınlar kulübünde kızlık zarı diktirme konusundaki tartışmaları, vajina daraltma ameliyatı yaptıran olup olmadığını, bayanlarda labioplasti ameliyatını kimin yapması gerektiği bigi konularıda ele alıyoruz.

Kürtajın yapılış yöntemleri ve kızlık zarı dikimi hakkında merak ettiğiniz herşeyi İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak bize sorabilirsiniz, ama ben telefon edecek ortamda değilim, tanımda konuyu duymaması gerekenler var diyorsanız, o zaman WhatsApp'tan yazın, mesajlarınıza en kısa zamanda yanıt veriyorum, ama cevap vermekte gecikiyorsam sakın küsmeyin, günlük hasta yoğunluğundan kaynaklanıyordur.

İstanbul Avrupa yakasındaki muayenehanemiz Bakırköy'deki Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafededir, dolayısı ile uçakla yurtdışından ve uzak illerden gelen birçok hastamız yarım saat gibi kısa bir sürede işlemini tamamlatıp aynı gün uçakla geri dönebiliyor. Sizde uzaklardaysanız bu formülü neden uygulamayasınız ?

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı
İncirli Cad. No 9 Bakırköy İstanbul
( Kemerburgaz üniversitesi yanı, Kaymakamlığın az yukarısı, Garanti bankası karşısı )
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlık yönünde yürüyünüz,
Vapur : Bakırköy iskelesinde inip Kaymakamlık üzerinden yürüyünüz,
Uçak : Atatürk havalimanında inip taksi ile 10 dakikada ulaşın,
Şehirlerarası otobüs: Esenler otogarında inip yeraltı metrosu ile incirli durağna geliniz ve kaymakamlığa doğru yürüyünüz.
www.facebook.com/kurtajfiyatlari Bu yazıyı facebookta paylaşmak için tıklayın.
www.twitter.com/jinekologdr Bu yazıyı twitterda paylaşmak için tıklayınız.
Skype : Drturgaykarakaya
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kürtaj

Evli olan veya bekar bayanlar için istemsiz gebelikleri sonlandırmada en sağlıklı yöntem vakum kürtaj olarak 2016 yılı ve öncesindeki senelerde aynı zamanda tek çözümdür. Çocuk aldırma yani kürtaj nedir diye merak edenlere temele inerek cevap verebiliriz, latince kökenli olan kürtaj kelimesi kazımak anlamına gelir ve kelimenin aslı küretajdan kısaltılarak elde edilmiştir. Ama merak etmeyin günümüzde hamilelik sonlandırmada rahim içi kazıma yöntemi uygulamıyoruz, onun yerine çok daha soft bir yöntem olan vakumla alıyoruz.

Kürtaj nasıl yapılır video izlesene

Vakum ile kürtajın nasıl yapıldığı büyük merak uyandırır, negatif basınçla gebelik kesesi rahimi kazımadan nasıl alınıyor diye akılda hep soru işareti kalır, dolayısı ile çocuk aldıracak bayanlar öncelikle youtube ve diğer video paylaşım sitelerinde kürtaj nasıl yapılır video izlesene gibi aramalar yaparak öncelikle metodu izlemek isterler. Ülkemizde kürtaj videosu çekmek ve yayınlamak yasaktır, dolayısı ile izlesene , dailymotion gibi sitelerde seyrettiğiniz kürtaj görüntüleri çok eski zamanlarda güney amerika ülkelerinde çekilmiş kazıma kürtaj videolarıdır, günümüzdeki vakumlu kürtajı yansıtmamaktadır.

Kürtaj nasıl yapılır canlı izle

Kürtajın nasıl yapıldığını sadece plan dışı gebeliğe maruz kalan bayanlar değil , onların erkek arkadaşları, kocaları hatta kürtajla hiç alakası olmayan kişiler sırf meraklarını tatmin etmek için araştırırlar. Genellikle video paylaşım sitelerinde kürtaj nasıl yapılır canlı izle yazıp aratarak çıkan kürtaj videolarını izlerler, ama yukarıdada belirttiğimiz gibi bulunan o canlı videolar gerçeği yansıtmaz, eski kazıma yöntemini işaret ederler.

Kürtaj videosu

Hemen hemen her gençkız kürtajın yapılış tarzını öğrenmek için internette kürtaj videosu izlemek ister, birde istem dışı bir hamilelik söz konusu ise youtube veya dailymotion gibi veya izlesene sitelerinde kürtaj görüntülerini araştırır, günümüzde hamilelik sonlandırma en modern çekilde vakum kürtaj metodu ile gerçekleştiriliyor, dolayısı ile online kürtaj  filmlerinde gördüğünüz kanlı tablo eski sistem kazıma kürtaj metoduna aittir. Sizin endişe etmeniz gerekmez, günümüzde ağrısız acısız hatta nerdeyse kansız olarak vakumlu kürtajla gebelik sonlandırılıyor.

Kürtaj fiyatları

2016 yılına sadece birkaç ay kala Bakırköy İstanbul'da kürtaj fiyatları tahmini olarak kaç paradır diye merak edenlere çocuk aldırma maliyetlerinin hamilelik haftanızla direkt olatak ilintili olduğunu söylemem mümkün. Tabi son adet tarihinden itibaren saymaya başlamanız gerekiyor, bazıları cinsel ilişki zamanını ölçü alıyor ama bu yanlışlığa sebebiyet verir, gebelik haftası hesaplamasında cinsel ilişki tarihi önemsizdir. Daha kolay bir tahmin metodu ise adet gecikmesi olduğunda 4 veya 5 haftalık gebe olduğunuz gerçeğidir. Kürtaj ücretleri hamilelik haftası ile birlikte artar ve 10 hafta ile sınırlıdır, daha ileri hamilelikler için kürtaj yasağı vardır.

Kürtaj sonrası kahverengi akıntı

Günümüzde uygulanmakta olan vakum kürtaj sonrası kahverengi akıntı olması normaldir ve birkaç gün sürebilir, bunun en yaygın sebebi kürtajdan sonra kanamanın azar azar devam etmesi ve azalırken vajinal sıvılarla karışarak kırmızı renkten kahverengine dönmesidir. Kahverengi akıntıya ateş ve ağrıda eşlik ediyorsa enfeksiyon olabilir, bu durumda kontrole gelmeniz uygun olacaktır.

Kürtaj sonrası cinsel ilişki

Bebek aldırdıktan sonra hangi konular önemlidir diye İstanbul Bakırköydeki yerimizi arayan çok oluyor, kürtaj yaptığımız her hastaya tüm incelikleri ile kürtaj sonrası cinsel ilişki nasıl olur , kaç gün beklemek gerekir anlatıyoruz, ama olayın heyecanı ve telaş yüzünden unutuluyor sanırım. Kürtajdan sonra cinsel ilişkiye girmek için en az 10 gün beklemek gerekiyor.

Kızlık zarı bozulmadan kürtaj olur mu ?

Bakire bir kızın hamile kalması insanı gerçekten şoke eden bir gelişme olabilir, ama İstanbul'da birçok hastamız bu tablo ile bize kürtaj olmak için geliyor ve hepside bize öncelikle kızlık zarı bozulmadan kürtaj olur mu diye soruyorlar, bunun cevabı sizin kızlık zarı çeşidinize bağlıdır, esnek kızlık zarı veya yarım ay şeklinde kızlık zarına sahipseniz vajinaya ve rahim girişine kızlık zarını hiç bozmadan ulaşabiliyoruz ve kürtaj işlemi gerçekleşiyor, ama diğer kızlık zarı çeşitlerinde adet kanı geçiş delikleri iğne deliği gibi küçük olduğu için böyle kolayca kürtaj yapmak mümkün olmuyor, ama onlarıda üzmüyoruz, kızlık zarı üzerinde geçici bir kesik oluşturup kürtajı ordan gerçekleştiriyoruz ve işlem bitincede o kesiği yeniden dikiyoruz, tabi bu durumda kızlık zarı dikimi ücretide söz konusu oluyor.

Kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü

Birçok forum sitelerinde tartışıldığı gibi kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü forumlarındada sıkça konu ediliyor, genelde genç bayanlar kadınlar kulübünde kızlık zarı diktirdikleri doktorlar ve kızlık zarı diktirme ücretlerini konuşuyorlar, ama himenoplasti fiyatları konusunda gerçeğin üzerinde abartılı sohbetlerde söz konusu olabiliyor. Genel hatları ile flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin çok popüler olduğu ameliyat metodu dışında birkaç gün içinde cinsel ilişki planı yapanlarada geçici kızlık zarı dikimi uygulaması yapılabilmektedir.

Vajina daraltma ameliyatı yaptıran var mı ?

2016 yılı yaklaşırken artık sadece normal doğum yapmış orta yaşlı bayanlar değil hiç doğum yapmamış ve hatta evli bile olmayan 20'li yaşlarda bayanlarda vajinoplastiyi araştırıyorlar ve  vajina daraltma ameliyatı yaptıran var mı diye arama yapıyorlar. Gerçektende bize kızlık zarı dikimi için gelen birçok genç bayan aynı operasyonda vajina daraltma ameliyatıda istiyor, hatta aynı seansta labioplasti isteyenlerde azımsanmayacak sayıda geliyor. Cerrahi metodla gerçekleştirdiğimiz vajina daraltma ameliyatında bollaşan vajinayı istenilen ölçülere indirmek mümkündür. İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları ortalama ....tl civarıdır.

Labioplasti ameliyatını kim yapar ?

Sarkan ve düzensiz görünüm arzeden küçük dudakların ufaltılması ve düzeltilmesi anlamına gelen labioplasti ameliyatını kim yapar diye soranlar oluyor, üreme organının girişinde bulunan labio minoralar yapı olarak mukozal epitelle kaplıdır ve dolayısı ile jinekolojinin alanına girmektedir, dolayısı ile labioplasti ameliyatlarını biz jinekologlar yapmaktayız. 2016 yılı için İstanbul'da labioplasti ameliyatı fiyatları ortalama ...
tl civarıdır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Cad. No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp

Yorumlar

 1. Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ?: Merhaba iyi günler
  14 03 2015, 16:33 - Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ?: Ben numaranızı bir internet sitesinden aldım ve bir kaç sorum olacaktı müsaitseniz
  14 03 2015, 16:38 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  14 03 2015, 16:44 - Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ?: Kız arkadaşımla geçen ayın 17sinde ilişkiye girdim ve geçen ayın 11 inde adet gördüğü halde bu ay hala görmedi ve normalde adet tarihi adet tarihi sürekli öne atıyordu
  14 03 2015, 16:44 - Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ?: Araştırdığıma göre zevk suyundanda hamile kalma riski varmis
  14 03 2015, 16:45 - Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ?: Böyle bir durumda ne yapılabilir hap tedavisi ile çocuk düşürebilir miyiz veya kürtaj mı olmalı
  14 03 2015, 16:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hap yasak ve tehlikeli..
  14 03 2015, 16:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Varsa vakumla alırız 10 dakikada
  14 03 2015, 16:48 - Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ?: Peki sitede fiyatlar belirtilmemiş
  14 03 2015, 16:48 - Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ?: Ne kadar fiyatı
  14 03 2015, 16:52 - Zevk Suyundan Hamile Kalınır Mı ?: Çok teşekkür ederim
  14 03 2015, 16:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar.internette sizi buldum ve kürtaj nasıl yapılır görüntülerini sormak istedim guvenebilecegim birisini ariyordum ve sizi buldu. Gunlerdir suphedeyim ve size yazmak istiyorum. Ve size guveniyorum. Biz partnerimle adetimin son gunu yani bittikten sonra surtunme yoluyla iliskiye girdik. Partnerim uzerime bosalmadi fakat ic camasirinda islaklik varken benim kilodum ile temas etti. Zevk suyum ile menin karisip vajina agzina temas ettiginden korkuyorum. Ordan iceri sizmasindan korkuyorum. Bilincsizlik var ve tecrubem daha once hic olmadi.cok supheleniyorum. Hamile kalma olasiligim nedir ? Babam saglikci hastahanede calisiyor Ve hcg testini ailemin ogrenmeyecegi nerde yaptirabilirim ?
  10 03 2016, 22:35 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Düşük ihtimal ama olabiliyor
  10 03 2016, 22:36 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Adet gecikirse idrar testi
  10 03 2016, 22:36 - .: Ihtimal nedir ?
  10 03 2016, 22:46 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: %2
  10 03 2016, 22:47 - .: Tesekkur ederim iyi geceler

  YanıtlaSil
 3. Kürtaj için fiyat tarife listesi isticektim
  10 07 2016, 19:17 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzarin.com/p/kzlk-zar-dikimi-kurtaj-vajina-daraltma.html?m=1
  11 07 2016, 13:16 - .: Turgay bey medikal abortus uygulaması nedir ve uygulanıyor mu
  11 07 2016, 13:16 - .: Bilgi verir misiniz
  11 07 2016, 13:31 - Jin op dr turgay karakaya: Ölümlerden dolayı yasaklandı
  11 07 2016, 13:32 - .: Peki nasıl bir yok izlemeliyiz
  11 07 2016, 13:37 - Jin op dr turgay karakaya: Kürtaj
  11 07 2016, 13:38 - .: Daha önce yapılmamış biri için 5 haftalık bir gebelik
  Ilersi için sıkıntı yapar mı peki kurtaj
  11 07 2016, 13:41 - Jin op dr turgay karakaya: Yapmaz
  11 07 2016, 13:41 - Jin op dr turgay karakaya: Hastaların %99 u ilk kürtajıdır
  11 07 2016, 13:42 - .: Randevu sistemi ile mi çalışıyorsunuz birde
  11 07 2016, 13:42 - .: Adres bilgileri
  11 07 2016, 13:42 - .: Alabilir miyim
  11 07 2016, 13:42 - Jin op dr turgay karakaya: Randevu ile
  11 07 2016, 13:43 - Jin op dr turgay karakaya: Adres listede var
  11 07 2016, 13:43 - .: En yakın ne zamana randevu alabiliriz kürtaj nasıl yapılır görüntüleri var mı ?
  11 07 2016, 13:44 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın 11.30?
  11 07 2016, 13:44 - Jin op dr turgay karakaya: Bugün 17.30 ?
  11 07 2016, 13:45 - .: Şehir dışındayiz danışıp dönüş yapayım size
  11 07 2016, 13:53 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  29 07 2016, 17:43 - .: Turgay bey merhaba,
  29 07 2016, 17:43 - .: 2 ağustos salı erken saate randevu almak istiyorum
  29 07 2016, 17:50 - Jin op dr turgay karakaya: 5 ağustostan önce olmaz maalesef
  29 07 2016, 17:54 - .: Aciliyeti olan bir durum
  Kızlık zarı diktirme operasyonu için
  Zaman kısıtlı o gün bosuz salı günü yani
  29 07 2016, 17:54 - .: Hiç bi imkan yok mu salı için turgay bey
  29 07 2016, 18:08 - Jin op dr turgay karakaya: Kapalıyız
  29 07 2016, 18:08 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın veya cuma
  29 07 2016, 18:09 - .: Ücreti nedir bilgi veriyim ona gore
  29 07 2016, 18:13 - .: Cuma sabah 10.30 için müsait olurmusunuz
  29 07 2016, 18:21 - Jin op dr turgay karakaya: Evet olur
  29 07 2016, 18:21 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzarisekilleri.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kalc-flep.html?m=1
  29 07 2016, 19:23 - .: Tamam cuma günü 10.30 için randevu istiyorum
  29 07 2016, 19:23 - .: Teşekkür ederim şimdiden
  29 07 2016, 19:40 - Jin op dr turgay karakaya: Tamam isim ne yazalım
  29 07 2016, 19:47 - Jin op dr turgay karakaya: Bayan ismi alayım
  29 07 2016, 20:05 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyat 2018 istanbul

Devlet hastanelerinde kürtaj ücreti istanbul